Stwórz swój wymarzony dom, bez natłoku budowlanych zadań!

Telefon

+48 509 077 888
+48 604 260 884

Skontaktuj się z nami!

ddksmarthouse@gmail.com

O NAS

Tak się składa, że w biznesie postawiliśmy na pasję i ogromne zamiłowanie do tworzenia domów. Na przekór oklepanym schematom, budujemy nieruchomości nie tylko w duchu innowacji, ale również mające na celu wspieranie otaczającego środowiska. Kreujemy więc domy energooszczędne i pasywne, w których chętnie zamieszkują pompy ciepła oraz profesjonalne instalacje fotowoltaiczne. Podczas budowy stosujemy ultra nowoczesne rozwiązania, obejmujące m.in. dziedziny termoizolacji, instalacji poszczególnych części, automatyki, montażu stolarki okiennej i drzwiowej. 

Doceniamy ponadczasową funkcjonalność, nowoczesny minimalizm i indywidualną moc klienta, tak… właśnie Ciebie!

Idziemy… wręcz biegniemy z duchem czasu (nie lubimy tracić bezcennych chwil), dlatego też proponujemy udogodnienia w stylu smarthome – automatycznie otwierana brama garażowa, intuicyjne sterowanie oświetleniem, czy roletami zewnętrznymi sprawi, że wyciągnięcie Ciebie z domu będzie po prostu graniczyć z cudem! A jak już się uda… to pozachwycasz się funkcjonalnym i równie zjawiskowym zagospodarowaniem terenu wokół domowej przestrzeni – tak tym estetycznym ogrodzeniem również.

0 r
a my zaczęliśmy budować
0
różne plany domów
0
domów budujemy teraz
0
różne wykończenia domów

Budową domów jednorodzinnych zajmujemy się od 2017 roku. Firmę stworzyliśmy bazując na doświadczeniu osób, które chciały podzielić się pasją związaną z prowadzeniem prac budowlanych. Tak więc do oferty DDKompleks dołączyły:

 • domy jednorodzinne parterowe
 • domy z poddaszem użytkowym
 • domy jednorodzinne piętrowe


Nieruchomości budujemy zgodnie z Twoimi życzeniami
– według gotowych projektów, wybranych przez Ciebie lub planu indywidualnego, przygotowanego przez zaprzyjaźnionego z nami architekta. Niestraszna nam żadna odległość, dlatego też Twoją oazę spokoju możemy zbudować w każdej lokalizacji, na prywatnych działkach inwestorów. Pamiętaj, że to również Ty decydujesz, w jakim stanie odbierzesz od nas dom. Zgodnie z omówionymi warunkami współpracy i podpisaną umową proponujemy:

 • dom w stanie surowym
 • dom w stanie deweloperskim
 • dom pod klucz

Ale od czego by tu zacząć?

Wiemy, jak wiele formalności, niezbędnych pozwoleń i wszelkiej dokumentacji czyha na Ciebie. Zanim znajdziesz na to czas, Twoja wymarzona działka może uciec Ci dosłownie sprzed nosa. Oferujemy więc dokładną i równie kompleksową pomoc w uzyskaniu wszystkich niezbędnych dokumentów – od rozpoczęcia budowy aż do odbioru nieruchomości. Ufff! Działka wybrana, a Ty już w wyobraźni rozpalasz aromatycznego grilla na przestronnym tarasie z tyłu budynku.

W budowlanym słowniku DDKompleks nie figuruje takie wyrażenie jak „nie da się!”. Te jest niczym słynny Sam Wiesz Kto. 😉 Zawsze chętnie proponujemy ciekawe rozwiązania, tym samym dostosowując się do omówionych z Tobą wymagań. Dysponujemy tak szerokim zapleczem logistycznym oraz kadrowym, że niejedna działka miałaby problem z jego pomieszczeniem!

W ten oto sposób:

 • Marlena z Małgorzatą chętnie przygotują ofertę wyceny domu,
 • ekipa budowlana na czele z Hubertem nie tylko pochwali się własnym zapleczem sprzętowym, ale również zaprezentuje je w akcji,
 • Andrzej jako wykwalifikowany kierownik będzie czuwać nad terminowym wykonywaniem prac,
 • Stanisław jako niezastąpiony inspektor budowy przeprowadzi inspekcję godną Sherlocka Holmesa,
 • Ania jako kreatywna projektantka przemieni domowe marzenia w piękną, przytulną i dopracowaną przestrzeń.

Nasze marki